تبلیغات
بزرگترین وبلاگ خبری ایران irnews - در 16 آذر رخ داد: دستگیری سر دسته آشوبگران دانشگاه امیرکبیر با آرایش و پوشش زنانه

آخرین اخبار ایران جهان ورزشی حوادث سینما موسیقی اقتصادی علم هنر فرهنگ مقالات داستان آی تی

Yousef

جستجو

 

در 16 آذر رخ داد: دستگیری سر دسته آشوبگران دانشگاه امیرکبیر با آرایش و پوشش زنانه

چهارشنبه 18 آذر 1388   06:46 ق.ظ


سردسته آشوبگران دانشگاه امیرکبیر با آرایش و پوشش زنانه دستگیر شد.

به نقل از ایرنا مجیدتوکلی  5487از سرکردگان معروف تحرکات غیر قانونی و آشوب طلبانه دانشگاه امیرکبیر در جریان تحرکات امروز عده ای از دانشجو نماها - که به بهانه روز 16 آذر صورت گرفته بود-

پس از آنکه حضور دانشجویان حزب اللهی و متعدد را پررنگ تر از همیشه دید احساس خطر کرده و با حضور در دستشویی این دانشگاه ضمن تراشیدن صورت خود و انجام آرایش زنانه با پوشش ویژه خانم ها قصد خروج از دانشگاه را داشت که شناسایی و دستگیر شد.

توكلی از اعضای طیف غیرقانونی و افراطی علامه است كه غیر از رادیوها و تلویزیون‌های بیگانه با گروهك تروریستی منافقین در ارتباط هستند و اغتشاشات در دانشگاه‌ها را ساماندهی می‌كنند.


سایت خبرنامه امیركبیر متعلق به این طیف افراطی توسط فردی به نام "ر.ی " از عناصر وابسته به گروهك تروریستی منافقین اداره می‌شود و اعضای این طیف نیز غیر از این گروهك تروریستی، با گروهك‌های تجزیه‌طلب همچون پژاك در ارتباط هستند.


بر اساس این گزارش، بازداشت مجید توكلی با لباس زنانه بار دیگر خاطره بنی‌صدر را برای ملت ایران تداعی كرد با این اختلاف كه بنی‌صدر توانست با لباس و آرایش زنانه از كشور بگریزد، اما مجید توكلی با هوشیاری نیروهای انتظامی به چنگ افتاد.


نوشته شده توسط : Yousef