تبلیغات
بزرگترین وبلاگ خبری ایران irnews - آخرین خبرها و عکس ها از درگیری ها و تجمعات روز 16 آذر 88

آخرین اخبار ایران جهان ورزشی حوادث سینما موسیقی اقتصادی علم هنر فرهنگ مقالات داستان آی تی

Yousef

جستجو

 

آخرین خبرها و عکس ها از درگیری ها و تجمعات روز 16 آذر 88

چهارشنبه 18 آذر 1388   06:47 ق.ظ


مراسم 16 آذر امسال تحت دابیر امنیتی برگزار شده است. خیابان های اطراف دانشگاه تهران در پی حضور برخی از معترضین به نتیجه انتخابات شاهد درگیری میان نیروهای انتظامی و معترضین بوده و در برخی موارد ، نیروهای پلیس برای متفرق کردن جمعیت از گاز اشک آور استفاده کرده اند.

به نقل از فرارو، از صبح امروز نیروهای پلیس ،دانشگاه تهران و خیابان های اطراف آن را در اختیار گرفته و عبور و مرور مردم از پیاده رو خیابان انقلاب، حدفاصل خیابان های قدس و 16 آذر را ممنوع کرده اند.

بدین سبب معترضینی که قصد داشتند خود را به دانشگاه تهران برسانند به خیابان های فرعی اطراف دانشگاه و نیز خیابان های جمهوری، بلوار کشاورز و میدان ولیعصر هدایت شدند.

همچنین از صبح امروز پلاکارد بزرگی همراه با داربست مقابل درب اصلی دانشگاه تهران نصب شده بود تا محوطه دانشگاه از درون قابل مشاهده نباشد.
 5487
 5487از ظهر در محوطه دانشگاه تهران و مقابل دانشکده حقوق این دانشگاه هواداران و مخالفان دولت دست به تجمع زدند که در پاره ای مواقع منجر به درگیری میان این دو گروه شد.

خبرگزاری فارس در خبری عنوان کرد که 4 هزار نفر از دانشجویان حامی دولت در دانشگاه تهران اجتماع کردند. این خبرگزاری اما تعداد دانشجویان هوادار موسوی را 300 نفر عنوان کرد و در خبری دیگر نیز مدعی شد که هواداران موسوی دانشجویان را مورد ضرب و شتم قرار داده اند. اخباری دیگر حاکی از آن است که در جریان درگیری میان دو گروه هوادار و مخالف دولت در دانشگاه تهران برخی از شیشه های دانشکده فنی شکسته شده است.

 تماشاگران را ببینید و لذت ببرید| www.tamashagaran.ir | برای تمام سنین و سلیقه ها...كلیك كنید تا باور كنید

پلاکارد بزرگی همراه با داربست مقابل درب اصلی دانشگاه تهران نصب شده بود تا محوطه دانشگاه از درون قابل مشاهده نباشد

 5487

 5487دانشگاه های امیرکبیر، شریف، علم وصنعت، خواجه نصیر و هنر نیز از ظهر 5487 امروز شاهد تجمعاتی بوده اند و پلیس و نیروهای امنیتی با حضور در اطراف این دانشگاه ها قصد داشتند از هرگونه تجمع احتمالی در خارج از این دانشگاه ها جلوگیری کنند.

همچنین خبر می رسد که در 5487 ورودی دانشگاه امیر کبیر 5487 در خیابان ولیعصر (عج)شکسته شده است و به گفته برخی شاهدان ،نیروهای لباس شخصی از بیرون دانشگاه به سمت دانشجویان سنگ پرانی کرده و یکبار نیز وارد دانشگاه شده و شیشه های دانشکده نفت را با سنگ شکسته اند.

 تماشاگران را ببینید و لذت ببرید| www.tamashagaran.ir | برای تمام سنین و سلیقه ها...كلیك كنید تا باور كنید

بنابر آخرین اخبار در خیابان های دانشگاه، فخر رازی، شهدای ژاندارمری، فلسطین و چهارراه ولیعصر(عج) جمعیت به طور پراکنده حضور دارند و در پاره ای مواقع اقدام به سر دادن شعار می کنند. نیروهای امنیتی در تلاشند تا از تجمع مردم در این خیابان ها جلوگیری کنند.


نوشته شده توسط : Yousef