تبلیغات
بزرگترین وبلاگ خبری ایران irnews - عکس: گرانترین بازیگران زن هالیوود

آخرین اخبار ایران جهان ورزشی حوادث سینما موسیقی اقتصادی علم هنر فرهنگ مقالات داستان آی تی

Yousef

جستجو

 

عکس: گرانترین بازیگران زن هالیوود

چهارشنبه 18 آذر 1388   03:55 ق.ظ

نشریه معتبر فوربس در تازه‌ترین بررسی خود میزان دستمزد بازیگران زن و فروش فیلم‌های آنها فهرست 100 بازیگر پولساز را تهیه کرده که واتس در صدر آن قرار دارد.

براساس ارزیابی مجله فوربس، بازیگر 41 ساله بریتانیایی بر مبنای دستمزدی که برای هر فیلم دریافت می‌کند، بیش از هر بازیگر زن دیگر در هالیوود پولساز است.

موفقیت تجاری فیلم سال 2005 «کینگ کونگ» همین طور فیلم «بین‌الملل» که پارسال به نمایش درآمد، به واتس کمک کرد بازیگرانی با دستمزد بالاتر مانند جولیا رابرتز و آنجلینا جولی را شکست بدهد. شرط حضور بازیگران زن در فهرست مجله فوربس، بازی در سه فیلم در پنج سال اخیر و نمایش این فیلم‌ها حداقل در 500 سینما بود. سپس میزان فروش این فیلم‌ها با میزان دستمزد بازیگران مقایسه و «بازگشت سرمایه» (ROI) محاسبه شد.

فهرست فوربس بخصوص از این جهت اهمیت دارد که استودیوها می‌توانند با بررسی آن در میزان دستمزد بازیگران تجدیدنظر کنند. واتس در کنت به دنیا آمد و در نوجوانی همراه خانواده خود به استرالیا رفت. او کار بازیگری را از تلویزیون استرالیا آغاز کرد. واتس سال 2003 برای بازی در فیلم «21 گرم» نامزد اسکار شد.

ده نفر اول این فهرست را می بینید:


 54871- نائومی واتس2- جنیفر کانلی3- ریچل مک‌آدامز4-مریل استریپ5- جنیفر آنیستن6- هالی بری7- ناتالی پورتمن8- کیت بلانشت9- آن هاتاوی10- هیلاری سوانک


نوشته شده توسط : Yousef